• warranty_w04.jpg

   

  Гарантія

  Star Trading надає 3-річну гарантію на виготовлені нами джерела освітлення *. Гарантійний термін застосовується з дати здійснення операції, відображеної на квитанції про покупку. Якщо світлодіодне джерело освітлення  стає непридатним для використання протягом гарантійного періоду через дефекти в матеріалі або виробництві, покупець має право на заміну його на аналогічний продукт  або відшкодування (залежно від того, де вибиране місце покупки) після пред’явлення дефектного продукту разом з доказом придбання за місцем придбання. Відшкодуванню підлягає лише ціна продукту.

  Star Trading залишає за собою право приймати остаточне рішення щодо всіх гарантійних вимог, а також перепровіряти  дефектні продукти. Тому завжди необхідно  повертати  дефектне джерело освітлення до місця покупки. У разі необхідності доставки товарів -  самостійно оплатити доставку. Щодо повернення будь-яких виробів у кожному разі  звертайтеся до місця покупки.

  Претензії за цією гарантією завжди повинні вчинятися за місцем придбання. Тільки у випадку, якщо місце покупки більше не існує або не є доступним, можна безпосередньо зв'язатися з Star Trading. Ця гарантія застосовується лише в межах Європи. 

  Ця гарантія поширюється на дефекти виробництва, лише якщо виконуються наступні умови:

  - Джерело світла було встановлене та використане в звичайних умовах відповідно до інструкцій з монтажу та / або технічного обслуговування та інформації про товар, що надається разом з товаром.

  • Товар, що є сумісний з димером, може використовуватися тільки з димерами, рекомендованими компанією Star Trading для конкретної моделі джерела освітлення.
  • Якщо джерела освітлення не IP-класу використовуються у сирому чи вологому середовищі, вони повинні використовуватися у закритому та захисному пристрої, щоб забезпечити відсутність контакту джерела освітлення  з  вологістю. Джерела світла IP-класу, які використовуються у вологому або сирому середовищі, повинні використовуватися на приладах з відповідними прокладками, які покривають основу джерела освітлення і захищають ковпачок.
  • Товар повинен використовуватися в амплітуді температури навколишнього середовища, визначеної для конкретного джерела світла. Це зазвичай становить від -20 ° C до + 40 ° C. Якщо специфічна інформація не вказана для виробу, то температурний режим 25 ° C ± 10% застосовується як температура навколишнього середовища за замовчуванням.
  • Кількість циклів перемикання (вкл/викл) не повинна перевищувати 15 000.
  • Напруга, що подається на виріб, не повинна відхилятися більш ніж на ± 10% від номінальної напруги виробу.
  • Вологість повітря не повинна перевищувати 80%.
  • Джерело освітлення не повинне бути покрите будь-яким матеріалом (за винятком джерел світла IP-класу, які повинні бути частково покриті прокладками на IP-номінальних приладах). 

  - Товар не був змінений, модифікований або відремонтований будь-яким чином. Це включає і ситуацію, при якій позначення на виробі стають нечитабельними. 

  Ця гарантія не застосовується, якщо:

  - Товар використовувався разом з керуючими пристроями (наприклад, сутінковими вимикачами, димерами, електронними реле, системами керування), окрім тих, які рекомендовані компанією Star Trading.

  - Товар був пошкоджений під час обробки або транспортування, у зв’язку з саботажем, дією  тварин, води, аварій, в тому числі пожеж, екстремальних погодних умов, ударів блискавки або подібних подій.

  • Мережева напруга відхиляється більш ніж на ± 10% від 220-240В, у тому числі, якщо це відбувається через удари блискавки.
  • Ця гарантія не впливає на права, надані споживачам відповідно до чинного законодавства.

  * Гарантія не поширюється на запасні лампи.

 • ТОВ "Айтіко-Трейд"
  Площа Коліївщини, 1
  (біля Арсеналу)
  Львів, 79008 Україна
  Магазин - вул.Староєврейська, 29

 • +38 (050) 430 53 12
  E-mail: star@aitico.com

 • Будь на зв’язку