Каталоги

led_lighting_2019.jpg

LED ЛАМПИ 2020 №2

Представлені в нашому каталозі LED-світильники мають природню передачу кольору, що дарує відчуття затишку та рівноваги при будь-якому занятті.

Також LED-лампи Star відрізняються екологічністю та тривалим строком служби до 50000 годин.

Ми пропонуємо розумні та ефективні рішення, що органічно втілились в таких серіях продукції:

  • Illumination LED
  • Decoration LED
  • Spotlight LED
  • Integra LED
  • Smart LED

Тут ви знайдете широкий спектр сучасних технологічних рішень для якісного щоденного побутового освітлення, декоративного та точкового зонального освітлення комерційних площ, бізнес-приміщень, барів, ресторанів, лаундж-зон, студій та ін. У цьому каталозі ви також знайдете аксесуари для світильників (декоративні підставки, підвіски і тримачі для ламп).

Переглянути >

Catalog_Living_2020.png

LIVING 2020

Тут ви знайдете вироби як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, для щоденних прикрас або вечірок, а також наш широкий спектр освітлення сонячної енергії.

Переглянути >

РІЗДВО 2020

Catalog_Christmas_2020.png

В даному каталозі представлено серію енергоефективних декоративних ламп, стрічок та об’єктів, що покликані створювати святковий настрій. Тут ви знайдете: LED-свічки з підставками різних форм та матеріалів; металеві, паперові та дерев’яні зірки; підсвічники; внутрішні LED-декорації, гирлянди, світлодіодні завіси для зовнішнього архітектурного оздоблення та святкові вуличні декоративні об’єкти. А також Різдвяні ялинки і Різдвяні сценки.

 

Переглянути >

 

 

Catalog_Living_News_2020.png

LIVING NEWS 2020

Переглянути >

DEW DROPS 2019

dew_drops_2019.jpg

Серія LED-стрічок, що покликана створювати справжню магію! Інноваційне рішення в сфері освітлення, що реалізована в ланцюжках з безліччю крапельних світлодіодів, які створюють неймовірні композиції. Дані декорації можуть використовуватись в квіткових композиціях, вуличній декорації та ландшафтному освітленні. При оформленні святкових подій та домашнього декору. Універсальні стрічки Dew Drops створюють справжній затишок у будь-якому куточку дому.

 

 

 

Переглянути >